Корабель, якuм nepenравлялu збpoю з lpaнy в Роsію… злетів в nовітря! Це черговuй “кopaблuк” РФ, який відправuвся до “Москви”. Яскраві кадрu

Корабель, що згорів напередодні в Астрахані, швидше за все, доставляв з Каспію до Росії іранські безпілотники.У країні-агресорі Російської Федерації сталася чергова НП на об’єкті, що має відношення до військового забезпечення. Увечері у вівторок у російській Астрахані, розташованій у дельті Волги поблизу Каспійського моря, спалахнув корабель. 

Там же розташована філія судноремонтного заводу “Зірочка”, що спеціалізується на ремонті кораблів ВМФ, включаючи їхнє озброєння. Вогонь пожежники гасили протягом трьох з половиною годин. 

Причини займання не озвучують, мабуть, це чергове “головотяпство”, як люблять казати російські чиновники. Російські журналісти припускають, що судно було на ремонті: про це нібито свідчить наявність крана біля причалу, проте, можливо, на корабель щось завантажували або розвантажували з нього. 

Головне управління розвідки Міноборони України вже зазначало, що Астрахань поряд з Махачкалою є одним із ключових пунктів прийому морських вантажів з Ірану, зокрема дронів-камікадзе Shahed-136 або, принаймні, комплектуючих для їх складання. 

Туди вони приходять партіями у розібраному стані.

Враховуючи це, український журналіст Андрій Цаплієнко у Тelegram зазначає: “Корабль, який згорів учора в Астрахані, швидше за все, доставляв з Каспію до Росії іранські безпілотники

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *