Величезна втрата… у Києві пomерла легендарна акторка кіно фільмів “Доярка з Хацапетівки”, “День народження Буржуя” та “Повернення Мухтара”

Стало відомо, що померла заслужена артистка України Ольга Когут. Їй було лише 53 роки.

Трагічну новину повідомили у прес-службі Національного академічного драматичного театру імені Лесі Українки, оскільки Ольга Когут була однією із провідних акторок цього театру.

“Ми самі поки що не віримо в цю страшну новину, але маємо повідомити, що сьогодні померла одна з головних актрис нашого театру — Ольга Когут. Пішла у дуже молодому віці. Пам’ятаємо Олю як чудового партнера, актрису неповторної харизми, чуйної людини”, — сказано у повідомленні.

У театрі згадують, що Ольгу Когут неможливо було ні з ким переплутати навіть із далекого ряду; її комедійний талант міг довести кожного буквально до сліз, як і драматичне обдарування призводило глядачів до потрясіння та сльоз очищення.

Про причини смерті у культурній установі не повідомили. У актриси залишилася донька та літня мати.

Відомо, що Ольга здобула освіту в Донецькому коледжі культури за спеціальністю “режисура драматичного театру”. Ще студенткою вона почала з’являтися на сцені музично-драматичного театру імені Артема. 1995-го вступила до Київського інституту театрального мистецтва імені Карпенка-Карого.

А в кіно Ольга Когут дебютувала на початку 90-х, коли почала зніматися в українсько-російських серіалах як “Не квапи любов!”, “Леді Бомж”, “Я тебе нікому не віддам”, “День народження Буржуя”, “Слід перевертня “, “Повернення Мухтара” та “Доярка з Хацапетівки”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *