Зупинити війну за тиждень! Немислимий план США: всім приготуватися – Байден влупить, зміниться все!

Війну в Україні можна зупинити практично моментально за умови створення коаліції країн. Проте країни-партнери не хочуть втягувати своїх громадян у бойові дії.

Війну Росії проти України можна зупинити за тиждень. Це стало б можливим, якби сформувалася коаліція низки країн з Україною і на чолі зі США.

Таким способом цій війні можна було б покласти край моментально. Про це заявив колишній Надзвичайний і повноважний посол України, дипломат Валерій Чалий в ефірі телеканалу “Еспрессо”.

Війна Росії проти України закінчиться за тиждень після того, як Україна вступить, і навіть не у НАТО, а до коаліції країн. Наприклад США – Велика Британія – Польща – Україна. Тиждень – й війни не буде”, – наголосив Чалий.

Україна має сильні Збройні сили. Проте нашим військовим не вистачає стратегічної авіації і точних ракет. Натомість у країн-партнерів вони є, тому така коаліція дуже допомогла б, зазначає експосол.

Проте держави-партнери не хочуть напряму вступати у війну.

Виборці країн-партнерів кажуть, що не можна втягувати у війну своїх громадян. Цій війні можна покласти край моментально, створивши коаліцію країн на чолі зі США. І Путін відступить моментально”, – заявив Чалий.

До слова, Президент США Джо Байден не відкидає варіанту застосування країною-агресоркою Росією ядерної зброї проти України.

“Якщо в нього (Путіна – ред.) немає намірів, то чому він продовжує говорити про це? Чому він говорить про застосування тактичної ядерної зброї? У нього дуже небезпечний підхід до ситуації”, – сказав Байден.Також президент США додав, що Путін “міг би з усім цим покінчити і піти з України”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *