Роздачу військовими повісток в барі екстрено зупинили через дзвіночок “зверху”: “наказали забратися і припинити роздавати повістки в цьому закладі”!

У Полтаві під час перевірки розважальних закладів представниками військкомату та поліцією “по дзвінку” відкликали силовиків.

Вочевидь для того, щоб ми не заважали “культурно” відпочивати відвідувачам одного із закладів у центрі міста, припускають військові.

Кореспондентка Gazeta.ua стала свідком подій.

Близько 21:00 біля закладу “ІЗІ” на вул. Котляревського, 1 у центрі міста зібралися майже два десятка чоловіків та жінок у формі. Мета – перевірка документів у відвідувачів закладу, роз’яснювальна робота щодо мобілізаційних заходів, вручення повісток військовозобов’язаним чоловікам.

Повістки до військкомату вручаються з метою уточнення особистих даних та проходження медкомісії і не означають невідкладне відправлення в зону бойових дій. Про це неодноразово роз’яснювали представники територіальних центрів комплектування.

З чоловіками, які в той момент перебувала на вулиці біля закладу, провели роботу. Та щойно представники ТЦК зайшли всередину, як рейд зупинили. Одному з військових надійшов дзвінок від когось зі старших офіцерів з вимогою припинити роботу та залишити територію закладу. Такі ж вказівки отримали поліціянти.

Попри це, військові запобігли вчиненню злочину – зупинили для перевірки нетверезого молодика, який намагався вийти з закладу з чужим телефоном.

Телефон повернули власниці, а чоловіку вручили повістку до військкомату.

Повістки вручили лише декільком чоловікам.

Хто саме ініціював припинення перевірок і дав вказівку не чіпати заклад, не повідомляють.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *