Зрозумівши, що війна фактично програна путін пропонує обміняти на Крим окуповані частини Запорізької та Херсонської областей, РФ вже не витримує війни

Таку думку він висловив в етері телеканалу “Еспресо”

“Ще влітку було зрозуміло, що росіяни не збираються зимувати на правому березі Дніпра та в сухопутному коридорі в Крим. Є певні дії, які проводять окупаційна влада та їхні адміністрації для підготовки до зими. Їхні дії свідчать, що вони не збираються затримуватись на зиму в Херсонській, Запорізькій, а вже й Луганській та Донецькій областях. Тому ще влітку було зрозуміло, що російські війська підуть з правого берега Дніпра та з сухопутного коридору до Криму”, – пояснив Світан.

Експерт переконаний, що російські війська покинуть територію Херсонської та Запорізької областей

“Для Путіна є певна задача, щоб обміняти тимчасово окуповані території Херсонської та Запорізької області на Крим та Донбас. Або ж обміняти всю окуповану територію материкової України на Крим. Тому незабаром, цілком ймовірно, росіяни підуть з Херсонщини та Запоріжжя”, – додав він.

  • 9 листопада міністр оборони Росії Сергій Шойгу оголосив, що російські війська відходять на лівий берег Херсонської області.
  • ЗСУ 11 листопада увійшли до Херсона після 8 місяців окупації міста російською армією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *