Заможна і багата жіночка обlзвала касирку “невдахою”: На щастя, все це почув адміністратор і те, що було далі – безцінно

Клієнт завжди правий — фраза, яку кожен розуміє в міру свого виховання. Зрештою, деякі люди опускаються до образ обслуговуючого персоналу Героїня цього поста працює касиром.

Вона платить за навчання тими грошима, які заробляє. У той нещасливий день їй довелося залишити хворого сина з батьками, щоб не пропустити зміну. Дівчина навіть не здогадувалася, що її чекає.

Її зміна йшла як зазвичай. Ще не з’явилася багата, елегантна, але абсолютно позбавлена хороших манер жінка. Ця дама вже бувала в цьому супермаркеті раніше. На цей раз вона прийшла зі своєю маленькою дочкою. Як завжди, жінка не відповіла на ввічливе вітання, а лише недбало простягнула касиру купони.

Незважаючи на грубе ставлення, дівчина-касирка «пробила» покупки і почала розбиратися з купонами. Виявилося, що у одного з них закінчився термін придатності. Вона ввічливо повідомила про це багатою дамі, але та почала кричати і відразу ж попросила зателефонувати менеджеру.

Коли адміністратор підійшов до незадоволеною клієнтці, він почув, як вона сказала дочці: «Тепер ти розумієш, чому я змушую тебе вчитися? Завдяки мені ти не станеш невдахою, як ця касирка». Це було сказано навмисно голосно, щоб принизити дівчину.

Адміністратор підтвердив, що термін дії купона жінки закінчився, а потім … вийняв всі товари з її пакетів, попросив її піти і ніколи більше не повертатися до цього супермаркету.Такому лідерства можна тільки аплодувати! Я б дуже хотіла, щоб все начальники були такими. А також, щоб стало набагато менше злих людей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *