Залужний в свято сам не свій, уся країна в траурі: пішла легенда – Не пробачимо

У боях з російськими загарбниками 7 квітня загинув історик, реконструктор та коваль Ігор Ригель. Захисник був родом із Львівщини. На фронт вирушив добровольцем після початку повномасштабного вторгнення країни-агресорки Росії.

Як повідомляє Зимноводська територіальна громада, 37-річний захисник був родом із села Холодновідка Львівської області. У загиблого воїна залишилися батьки, сестра, багато друзів і людей, які захоплювалися його талантом.

“Ігор Ригель добровольцем пішов на фронт. Він мужньо боровся за свою країну. Після отриманих поранень у російсько-українській війні 7 квітня життя воїна обірвалося. У цей важкий час низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю захисника, який поліг за мирне небо над Україною. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого, розділяємо їхній біль, поділяємо горе”, – йдеться в повідомленні.

Про загибель Ригеля повідомили і у Львівській національній академії мистецтв, де захисник здобув освіту.

“На фронті загинув Ігор Ригель, випускник кафедри художнього металу ЛНАМ. Художник, коваль, історик, реконструктор, воїн, герой… Назавжди в наших серцях! Співчуття рідним, близьким і всім, хто знав Ігоря. Спочивай з Богом”, – зазначено у дописі.

Там також показали, що творив Ригель у своїй кузні, опублікувавши світлини з його дипломною роботою: набором кованих меблів.
Близька подруга захисника Антоніна Белінська пригадує, що полеглий у бою воїн був надзвичайно талановитим і дуже веселим.

Белінська також повідомила, що роботи Ригеля українці могли бачити у фільмах “Захар Беркут”, “Сторожова Застава”, “Козаки”, “Брехлива історія” та багатьох інши

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *