З нас всіх вже досить, цього більше не можна терпіти! Якщо ми зараз і це проковтнемо, то зіпсуємо життя ще одному поколінню українців

Вперше за тривалий час вмикаю телевізор і чую слова з екрану: «телеканал Інтер, національний телемарафон»…

Цікаво, а «Бєссмєртний полк» цього року показуватимуть на «Інтері» ? Чи цього року нє, але наступного точно?

Зараз «Інтер» у національному телемарафоні для того, щоб виправдати реінкарнацію Льовочкіна і Бойка в українській політиці після перемоги. Вони не одні. Он і Новінскій десь волонтером заробився. Можна продовжувати, але не буду. Усі вони хочуть уникнути відповідальності і зберегти впливи.

Ця погань нuщuла Україну, готувала російське вторrнення, а тепер формує собі алібі на після війнuи. Вони перейдуть на українську мову, зізнаються, що багато чого переосмислили, будуть клястuся, і навіть плакати.

Якщо уся ця проросійська олігархічна нечuсть збереже той чи інший вплив на українську політику, то побудувати після перемоги принципово щось інше, аніж те, що було, у нас не вийде. Ми зайдемо на нове коло, яке знову потребуватиме Майданів, а наша вразливість до загроз з російського напрямку залишатиметься високою.

Їхні впливи на політику і владу все ще дуже великі. І викорчувати їх звідти – питання не з простих. Але у нас немає іншого шляху для побудови успішної і захищеної України. Ми не можемо припуститися помилки, яку «проковтнули» у 1991 році, бо зіпсуємо життя ще одному поколінню українців.

Щонайменше одному.

Михайло Басараб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *