З достовірних джерел відомо, що в лютому Путін оголосить “народну війну” проти України

Інтернет видання ЧАС ЗСУ з посиланням на YouTube канал повідомляє

У річницю так званої “спецоперації” російський диктатор закликає росіян до “народної війни”, запевняє Валерій Соловей.

У Росії наближається нова хвиля мобілізації. Кремль має намір перетворити загарбницьку війну проти України на “народну”.

З таким тривожним прогнозом виступив в ефірі YouTube-каналу “Ходорковський LIVE” відомий російський політолог Валерій Соловей.

“Сумнів ні в кого з нас уже не залишилося, за винятком тих, хто завзято упирається в кретинізм. До мобілізації готуються, і вона почнеться”, – розповів Соловей.

Він уточнив, що народу події, що відбуваються, подадуть як “додатковий набір”. Для цього, зокрема, Кремль піднімає вік призову до армії на 2 до 30 років.

До роковин “спецоперації” диктатор РФ спробує об’єднати російське суспільство на ідеї агресії проти України, запевняє Соловей.

“Йдеться приблизно про рубеж січня-лютого, передбачається: президент до роковин “спеціальної військової операції” оголосить, що війна набула народного характеру і вимагає участі кожного громадянина. Посильної чи непосильної участі”, – розповів політолог РФ.

За його словами, призначення на посаду голови окупаційними військами РФ Валерія Герасимова – це підготовка до майбутньої ескалації.

Зазначимо, що після підвищення призовного віку влада має намір відправляти російських чоловіків, які не служили старше 30 років, на військові збори для отримання військово-облікової спеціальності. Це вже підтвердили у російській Держдумі.

Кремль мілітаризує російське суспільство, очевидно, збираючись продовжувати агресивну зовнішню політику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *