План Кремля з тріском провалився: Вже є інформація, що невдовзі небо над Києвом закриє купол «Муромець» розробки канадського концерну «Dragan Fly»

Канадський концерн з виробництва дронів «Dragan Fly» готовий зробити купол «Муромець» із потужною мережею антидроних пеленгаторів-перехоплювачів для захисту Києва від іранських БПЛА

До проєкту під назвою «Столичний дроний купол» готові залучити майже 2-х тисячний штат київських IT-фахівців.

Така пропозиція прозвучала під час зустрічі президента концерну Кемерона Челла із представниками Київської міської державної адміністрації.

Він зазначив, що фінансування проєкту не передбачає бюджетних витрат, а здійснюватиметься після залучення коштів іноземних донорів.

«Наше підприємство постійно підтримує партнерське співробітництво з Coldchain Technology Services та Warehouse Asset Management. Ці американські фонди спеціалізуються на реалізації масштабних грантових проєктів і будуть залучені для забезпечення фінансування програми столичного дронного куполу «Муромець», – зауважив гість столиці.

Також за результатами засідання українсько-канадської робочої групи було погоджено провести презентацію цього проєкту під час Національного оборонного хакатону у Києві 19-21 жовтня за підтримки НАТО. Також цю ініціативу обговорять на Міжнародній конференції з відновлення України в Берліні 25 жовтня поточного року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *