Все пропало! Шойгу екстрено знімає Суровікіна і призначає абсолютно нового командувача вторгненням в Україну

Росія зазнає в Україні колосальних втрат. Водночас окупанти досі на щось сподіваються. Країна-терористка раптом змінила командувача об’єднаними “пакетними” силами окупантів в Україні. Ним став Валерій Герасимов.

Тим часом м’ясник Сергій Суровікін, який раніше командував вторгенням, тепер стане заступником Герасимова. Виглядає так, ніби Росія збирається зняти сиквел фільму “Тупий та ще тупіший”. Про призначення повідомили росЗМІ, інформує 24 канал.

У російському міноборони прокоментували такі кадрові зміни “розширенням масштабу завдань”. Вочевидь, не можуть домовитися, хто зустріне 12 КамАЗів з тілами окупантів.

Цікаво! До слова, навіть на болотах не вірять у професійність Герасимова. Зокрема, терорист Ігор Гіркін відкрито називав командувача “пакетними” силами бездарним та недалеким.

Призначення Герасимова – ляпас для Прігожина

У мережі регулярно з’являються повідомлення, що Герасимов та Євгєній Прігожин, м’яко кажучи, не надто люблять одне одного. Зокрема, вагнерівці під Бахутом записали відео зі своїм скиглінням для Герасимова й обізвали його “пі**.ом” і “чо…ом йо**им”. Прігожин підтримав своїх посіпак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *