Вона такu nоnалася і теnер сяде на дов4о: Сkандaльнa суддя з Дніnра отрuмає термін ще й з конфіскацією за велuчезнuй хабар – ФОТО

Вищий антикорупційний суд засудив до 10 років позбавлення волі колишню суддю Кіровського районного суду міста Дніпра, яка вимагала хабар 30 тисяч доларів, повідомляють САП, НАБУ, ГО “ЦПК”.

“Вищий антикорупційний суд оголосив вирок, яким визнав колишню суддю Кіровського районного суду міста Дніпра винуватою у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 368, ч. 3 ст. 369-2, ч. 1 ст. 354, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України, а саме вимаганні та отриманні неправомірної вигоди у розмірі 30 тисяч доларів США”.

За інформацією громадської організації “Центр протидії корупції” йдеться про колишню суддю Кіровського суду міста Дніпра Наталію Овчаренко.

Вона також зловживала впливом, а також підбурювала працівників медичної сфери до видачі недостовірних листків непрацездатності.

ЇЇ також позбавили права обіймати посади в судах, правоохоронних органах та адвокатурі строком на 3 роки та з конфіскацією усього належного її майна.

Дослівно ЦПК: “За даними слідства, судді Кіровського суду Дніпра Овчаренко і Ходасевич, вимагаючи 30 тисяч доларів, отримали частину хабаря в 16 тисяч доларів за ухвалення потрібного рішення у кримінальній справі.

Після цього їх було затримано “на гарячому”.

Экс-судья Наталья Овчаренко заложник в борьбе НАБУ и Генпрокуратуры |  Информатор Деньги

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *