Влада прийняла безпрецедентне рішення щодо Новорічної ялинки: незважаючи на прохання українців не робити цього: “Щоб діти мали гарний настрій”

В Україні триває воєнний стан. Через це великих святкувань у Києві на Новий рік та Різдво не буде. Однак символічні ялинки у місті таки з’являться.

Про це розповів мер міста Віталій Кличко в інтерв’ю BBC.

Він також зазначив, що такі ялинки створять новорічний настрій містянам, зокрема дітям.

В умовах воєнного стану всі масові зібрання заборонені, розповідає Віталій Кличко. Це робиться, перш за все, з міркувань безпеки.

Однак, на думку мера столиці, Новий рік та Різдво навіть війна не зможе скасувати. Великих святкувань у місті точно не буде, проте символічні ялинки за небюджетні кошти встановлять.

Український бізнес запропонував поставити ялинки в ключових районах Києва за власний кошт. Влада пішла такій ідеї на зустріч, адже, попри складну ситуацію, важливо, щоб у дітей був гарний настрій на свята.

“Ми зараз не будемо робити, як раніше – “найвища” і “найкрасивіша”. Символічна ялинка обов’язково буде. Я звертаюсь до кожного: святкувати ці свята треба в сімейному колі, вдома. Проте ялинки будуть розташовуватися в ключових місцях районів нашого міста і на Софійській площі”,– заявив Кличко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *