«Він взагалі не відповідає на дзвінки»: Винник мене дуже розчарував своїм вчинком і не тільки зазначив Горбунов

Український телеведучий Юрій Горбунов заявив, що поведінка співака Олега Винника, який понад рік лікується в Німеччині, дуже його здивувала. Артист засудив зникнення виконавця з поля зору громадськості під час повномасштабної війни в Україні.

Горбунов вважає, що артист мав пояснити свою відсутність і мовчання шанувальникам. Такий коментар пролунав в інтервʼю Славі Дьоміну, коли він запитав, хто розчарував знаменитість минулого року (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

Телеведучий поділився, що до повномасштабного нападу Росії дружив з Винником, але зараз співак навіть не відповідає на його дзвінки.

«Я не знаю, де він і що з ним. Ми друзі. Потрібно було якось пояснити все це. Не можна зникати. Я не знаю, де він. Я намагався (дізнатися – ред.). Олег слухавку не бере, а 100 разів ти телефонувати не будеш. Просто мені здається, це потрібно було зробити по-іншому», – висловився Горбунов.

Про стан Винника та його позицію ведучий дізнається з чуток та слів спільних знайомих, але вважає, що співак мав пояснити фанатам, чому раптово зник з інфопростору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *