В це вже ніхто не вірив, як тут щойно Папа Римський видав ш0куюче і офіційно заявив про зброю в Україну! Такого не чекали, сталося просто немислиме

Папа Римський Франциск вважає “морально прийнятним” постачання країнами Заходу зброї для України, яка відбиває повномасштабне вторгнення Росії, оскільки це здійснюється з метою самозахисту.

Про це Франциск заявив під час пресконференції в четвер, повертаючись із релігійного саміту в Казахастані, повідомляє Reuters.

“Це – політичне рішення, яке може бути моральним, морально прийнятним, якщо воно ухвалюється за умов моральності”, – так Папа Римський відповів на питання про те, як він оцінює постачання західної зброї в Україну.

“Самооборона – не лише законна, а й є вираженням любові до батьківщини. Той, хто себе не захищає, хто не захищає нічого, не любить це. Ті, хто захищають, – люблять”, – додав понтифік.

Папа Римський додав, що неморальним рішення про постачання зброї може стати тоді, якщо його “намір – провокувати ще більше війни або продати зброю чи позбутися зброї, яка не є потрібна”.

Висловився Франциск і щодо можливих переговорів України й Росії. На його думку, діалог вести важко, але “відкидати його не слід”.

“Я б не виключав діалог із будь-якою державою, що перебуває у стані війни, навіть якщо це агресор… Інколи доводиться вести й такий діалог. Доводиться, хай як не хочеться”, – сказав він.

Зауважимо, раніше Папа Римський відзначився неоднозначними заявами й діями щодо війни в Україні. Так, він стверджував, що війну спровокували, критикував постачання Україні зброї, а також покладав принаймні частину відповідальності за війну на НАТО.

Напередодні Папа Римський Франциск закликав не звикати до війни і сказав, що думає про “дорогу Україну” .

Про це понтифік повідомив під час святої меси, яку відслужив у Казахстані, інформує Vatican News.

“Думаю про численні місця, які страждають від війни, насамперед, про дорогу Україну. Не звикаймо до війни, не мирімося з її невідворотністю. Допомагаймо тому, хто страждає, наполягаймо на тому, щоби по-справжньому докладалися зусилля для досягнення миру”, – промовив він.

Папа також зазначив, що з тривогою довідався про те, що спалахнули нові вогнища напруження в Кавказькому регіоні.

“І далі молімося за те, щоб також і на цих територіях мирне врегулювання та згода взяли верх над розбратом, і щоб світ навчився будувати мир, також обмеживши гонку озброєнь і, перетворюючи величезні воєнні видатки в конкретну допомогу населенню”, – сказав Франциск.

Папа Римський Франциск закликав служителів церкви не виправдовувати війну релігією.

ЗМІ зазначають, що проповідь Папи Римського була адресована патріарху Кирилу, який намагається таким чином виправдати жорстоку війну проти України.

Він наголосив, що Бог – це не війна, а мир.

Папа зазначив, що релігійні організації не повинні ставати опорою для правителів, і навпаки.

Нагадаємо, патріарх Кирило погрожує заможним росіянам пеклом, якщо вони не поділяться грошима.

Патріарх російської церкви заявив, що ті, у кого є кошти, повинні ними ділитись з бідними.

Про це пишуть російські засоби масової пропаганди з посиланням на проповідь Кирила.

Патріарх РПЦ закликав багатих росіян віддавати значну частину своїх грошей тим, хто цього потребує. Якщо ж багаті не ділитимуться з бідними, то їм “загрожує пекло”.

“Ось дай бог, щоб наші багаті люди, які народилися в православній країні, багато з яких так чи інакше пов’язані з церквою, завжди пам’ятали, що виправдання багатства тут, на землі, виявляється у тому, що люди перестають тобі заздрити, люди перестають тебе бачити ворогом. , але і “в майбутньому столітті” це багатство може звернутися на благо, якщо воно тут служить благу інших людей”, – сказав Кирило.

Якщо ж багаті росіяни не поділяться з бідними, то “вони потраплять до пекла”.

Російська православна церква підтримує війну Росії проти українського народу й щодня благословляє воєнні злочини проти українців. Всі, хто має відношення до цього, мають нести відповідальність.

Джерело:korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *