Це важко усвідомити, але на Росії влаштували суд над учасником війнu проти України: після повернення з фронту він розsтрiляв знайомоrо. Фото

У Росії почався судовий розгляд першої кримінальної справи, фігурантом якої проходить учасник війни проти України. Окупант родом з Удмуртії Сергій Батуєв через місяць повернення із фронту розстріляв у своєму гаражі знайомого, потім задушив та сховав його тіло у лісі.

Загарбник вчинив вбивство з особливою жорстокістю – двічі вистрілив в око знайомому, а тіло планував згодувати свиням. Про це повідомив співзасновник міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm, OSINT-експерт Іраклі Комахідзе.

Він зауважив, що і вбивця, і його жертва раніше воювали в Чечні. Розслідувач опублікував лінк на особисту сторінку Батуєва в соцмережі, а також його фото.

У Росії почався перший суд над учасником війни проти України: після повернення з фронту він розстріляв знайомого. Фото
У Росії почався перший суд над учасником війни проти України: після повернення з фронту він розстріляв знайомого. Фото

Також Комахідзе припустив, що це лише початок, і надалі схожих історій за участі загарбників, які відчули безкарність на війні в Україні, після чого повернулися додому, у Росії буде більше.

“Ну що, росіяни, ви готові до повернення ваших “героїв”? Ті, кого не знищать ЗСУ, вбиватимуть вас”, – “оптимістично” попередив Комахідзе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *