Цe точно kiнeць. Pociян нa шoy nponaraндucma coлoвйoвa вжe вiдkpumo romyюmь дo здaчi mepumopiї. Tiльku noдuвimьcя щo maм mpanuлocь

Кремлівська пропаганда почала обговорювати майбутні поразки своєї армії на фронтах України.Російську громадськість, накачану мілітаризмом, почали готувати до поразки у війні. В одному з останніх випусків пропагандистського ток-шоу “Вечір із Володимиром Соловйовим” обговорювалася втрата Росією захоплених територій України. Уривок пропагандистської передачі доступний на Telegram-каналі “Україна 365”. 

Про поразку першим заговорив російський пропагандист, політик Сергій Міхєєв. Він почав запевняти, що втрата Росією територій, окупованих після 24 лютого і анексованих диктатором Володимиром Путіним, нібито не буде для країни поразкою.Ще один “Панцир-С1” встановили у найближчому Підмосков’ї біля селища Заріччя, за 10 кілометрів від резиденції Путіна Ново-Огарево.  Минулого тижня з’явилися фото та відео ЗРК “С-400” – у спальних районах Москви. У С-400 — далекий радіус, вони вражають літаки, ракети та великі дрони. Ймовірно, “Панцірі” перехоплюватимуть об’єкти, які не змогли збити С-400. 

Як пише ТГ-канал “Можемо пояснити”, військовий експерт Юрій Федоров підтвердив, що новітні українські дрони здатні долетіти до Москви і вразити цілі в столиці — раніше їх використовували для атак на сусідню з Москвою Калузьку область та на Саратовську, де атакували військовий аеродром. в Енгельсі. Військовий експерт Олександр Коваленко зазначає у Тelegram, що до Москви були стягнуті з інших російських областей ЗРПК “Панцир-С1”, тим самим послабивши захист цих регіонів, а все тому, що зайвих комплексів у них немає. 

Третина зі 116 комплексів, що були на озброєнні армії РФ, була знищена в 2022 році, частина знаходиться в зоні бойових дій в Україні для прикриття об’єктів РВВ і передових підрозділів на фронті. “Тобто ППО в Росії стає все більш дірявою і все в ім’я “безпеки” Москви”, – підсумовує аналітик.

Діалог.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *