Це шах і відразу мат! Путін просто в ауті: Байден вирішив провчити “бункерного” і йде на безпрецедентний крок. Такого ще не було в історії…

Президент США Джо Байден ухвалив рішення використати енергоресурси зі Стратегічного нафтового резерву. Крім цього, уряд закликав компанії збільшувати видобуток і пообіцяв викупити всі надлишки нафти протягом найближчих кількох років, якщо ринок буде перенасичений.

Як пише The New York Times, таким чином Штати намагаються нівелювати вплив Росії на енергетичні ринки. Криза посилилася недавнім рішенням Саудівської Аравії разом із Росією скоротити видобуток.

Загалом з резерву було випущено 180 мільйонів барелів нафти з того часу, як Байден санкціонував використання резерву у березні, передає Obozrevatel.

Натомість він закликав компанії розширити видобуток і сказав, що навіть якщо попит на нафту сповільниться найближчими роками, вони зможуть продати її федеральному уряду, щоб поповнити Стратегічний нафтовий резерв.

Президент також звинуватив нафтові компанії у спекуляції та попередив їх, щоб вони не піднімали ціни, оскільки американці борються з інфляцією.

У своєму виступі у Білому домі Байден спростував думку про те, що його адміністрація запровадила обмеження на внутрішній видобуток нафти. Очікується також, що адміністрація опублікує додаткову інформацію про терміни поповнення запасів, що відображає її бажання боротися зі зростанням цін на насоси, а також підтримувати вітчизняних бурильників у майбутньому попиті на їхню нафту.

Раніше повідомлялось: економіка РФ стагнує і стає ізольованою – її ВВП впав більш ніж на 10% у 2022 році, а влада “більше не здатна модернізувати її за допомогою передових технологій”. Результат – обмеження здатності фінансувати війну проти України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *