“Це ганьба! Що відбувається?” – росіяни обурені новою поразкою, вимагаючи пояснень від Путіна

Капітуляція Росії у скандалі із “зерновим коридором” показала не лише слабкість Москви, а й викликала обурення росіян, а незадоволених публічним приниженням.

Глава Кремля Путін побоявся розпочати відкритий конфлікт із Туреччиною, яка не визнала розрив “зернової угоди” і дала гарантії продовження вивезення українського продовольства, відкинувши ультиматум Москви.

Однак через 4 доби після виходу із зернової угоди РФ оголосила, що відновлює свою участь в угоді, пославшись на отримання письмової гарантії” від України про невикористання коридору для ведення бойових дій.

Користувачі соціальних мереж зазначили, що Москва “ганебно втерлася”, оскільки не має реальних військових можливостей та банально боїться Туреччини, яка готова забезпечити виконання угоди з позиції сили.

Український журналіст і блогер Денис Казанський зазначає, що подія є “Феєричним приниженням” Росії та особисто Путіна, оскільки “Ердоган показово витер ноги” про главу Кремля.

У той же час відомий російський блогер і економічний аналітик анатолій Несміян у своєму телеграм-каналі зазначив, що те, що відбулося для РФ, виглядає як “позорище”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *