Тримайте животи обома руками! Стало відомо, що “бацька” подарував путіну на день народження

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко вирішив подарувати на ювілей російському диктатору Володимиру Путіна трактор, на якому “сам працює”.

Про це фейковий президент розповів перед неформальним самітом, який запланований на 7 жовтня у Санкт-Петербурзі, відео його приїзду до Росії публікують у телеграм-каналах.

Російські пропагандисти запитали у Лукашенка, який він привіз подарок Путіну на день народження. “Бульбофюрер” коротко відповів, що трактор ручної роботи та із сівалкою.

Цікаво, що самопроголошений президент розхвилювався за Україну, бо ж “європейці, зокрема, поляки, через голод крадуть хліб в України”.

“Трактор такий, на якому я працюю, білоруський. Найкращий. Ручної роботи. Я йому (Путіну – ред.) запропоную одну насадку – сівалку. Будемо сіяти хліб, виростимо Дуді, Моравецькому (прем’єр-міністр Польщі – ред.), Європі, щоб не голодували і не крали в України хліб, а везли бідним країнам“, – сказав Лукашенко

Путін 7 жовтня святкує ювілей

Президент Росії Володимир Путін святкує ювілей – 70 років – 7 жовтня. В Мережі російського диктатора “вітають” з днем народження мемами і карикатурами, а також побажаннями пережити всі ті страждання, яких зазнали українці через розв’язану ним війну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *