Тримайте свої животи! Ексчемпіону світу Валуєву прийшла повістка, тільки погляньте на його реакцію і як він відразу “заспівав”

Колишній чемпіон світу в надважкій вазі Микола Валуєв отримав повістку і мав з’явитися до військкомату.

При цьому документ депутату Державної думи вручили ще 15 вересня, що парламентар проігнорував.

Сам Валуєв в інтерв’ю пропагандистському виданню “Известия” заявив, що має намір відвідати військкомат. Однак, готовий зробити це лише після завершення роботи російського парламенту.

Ексчемпіон світу Валуєв отримав повістку, але не з'явився до військкомату, розповівши про ''найманців в Україні''

“Мені теж прийшла повістка. Я зараз у військкомат піду. Єдине, що мої колеги молодці, вони це зробили, вони на військовий облік стали в Державній думі і отримали повістку тут, а мені треба їхати додому. Наступного тижня я поїду обов’язково до військкомату”, – сказав Валуєв.

Ексчемпіон світу Валуєв отримав повістку, але не з'явився до військкомату, розповівши про ''найманців в Україні''

Він додав, що “часткова мобілізація – це дуже важливе рішення для країни”. За його словами, до України нібито прибула величезна кількість іноземних найманців, при цьому йдеться про десятки тисяч людей. “В цих умовах російської армії та військовим республікам Донбасу необхідна підтримка”, – додав колишній боксер.

Раніше у Державній думі заявили, що спортсмени підлягають мобілізації, тому що вони проходили через спортроти та мають військові звання. Міністерство спорту Російської Федерації розробляє систему броні від мобілізації для професійних спортсменів, що викликало гнів у вболівальників.

OBOZREVATEL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *