Трьохс0тuх не nорахувати! Жаxаючuй бyнт – nрямо в РФ: nутін в істерuці! Піднялuся всі, це кінeцb

Матері російських окупантів забили на сполох. Вони пожалілись, що поранених військових повертають на фронт із серйозними травмами.

Так, одна з росіянок Валентина Мельникова заявила про випадки, коли на війну відправляли окупантів із невитягнутими уламками в кінцівках або з простріленими легенями. Про це пишуть російські ЗМІ.
Як розповіла Мельникова, після лікування у шпиталі російські військові дізнавалися від командирів, що їх повернуть на фронт без проходження лікарської комісії. Таким чином, лікарі присвоюють окупантам категорії придатності до служби.

Також на війну в Україні відправляють хворих на виразку і тих, хто ще до призову на службу переніс інфаркт чи інсульт.

Окрім цього, раніше у Москві також поскаржились на те, що окупантів повертають до зони бойових дій, не давши їм долікуватись та пройти повний курс реабілітації.

Раніше матір полоненого російського окупанта записала звернення до Путіна через те, що її сина не повертають з полону. Жінка обурена не тільки діями диктатора, але й міноборони та словами “кишенькових матусь”.

Матір окупанта заявила, що подякує українцям за збереження життя її сина і благатиме Україну про обмін. Однак, за її словами, Росія повинна це зробити і вона порушує її права та права її сина, тому вона має намір подати позов проти Росії, зокрема проти міноборони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *