“Треба менше бухати”: Стрелков Гіркін про пораненого “нижче спини” Рогозіна – “Йому тепер треба орден виписати”

Лише лінивий не посміявся з колишнього глави роскосмосу Дмитра Рогозіна, який поранив сідниці внаслідок вибуху в ресторані Донецька. Жартував з нього навіть Гіркін.

Російський терорист Гіркін прокоментував поранення Рогозіна “в область трохи нижче спини”.

Орден за “феєричне” поранення

Гіркін заявив, що Рогозін зробив колосальний внесок у відсутність космічної розвідки, але і він, мовляв, мав спокійно посвяткувати 59-й день народження у фронтовому ресторані.

Ба більше, Гіркін покепкував, що Рогозіну можна було б вручити “орден”. Окупант же розказував про проведення в ресторані “Шеш-Беш” робочої наради, під час якої він і був поранений.

Не смію заперечувати істинність цього твердження — пан Рогозін відомий своєю кришталевою чесністю. І йому тепер треба медаль… Або навіть орден,
– пожартував терорист.

Він зазначив, якби поранення сідниць було б отримано під час п’янки з приятелями, це була б особиста проблема, а якщо мовиться про нараду – це зовсім інша справа.

Варто додати, що за висновком лікарів, осколок міни, що потрапив у хребет Рогозіна, “не підлягає вилученню”. Крім того повідомляють, що з міркувань безпеки всіх постраждалих після обстрілу доставили в різні лікарні. При чому сам Рогозін “відмовився виїжджати з Донецька, поки стан інших поранених не стабілізується”.

Як відомо, Рогозін отримав поранення м’яких тканин голови, проникне осколкове поранення сідниць, а також осколкове поранення лівого стегна. Його життю нічого не загрожує. Загалом в результаті обстрілу ресторану загинули 2 людини, ще 5 отримали поранення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *