Українці, навіть не знаю як вам прօ це повідօмити… Тільки щօ Парасюк з передка екстренօ вийաօв на зв’язок. Օсь щօ він рօзпօвів…

Ця війна міняється з кожним днем. Ворог маневрує, перекидає сили з однієї ділянки фронту на іншу. І не можна сказати, що вони не зробили висновків: діють далі примітивно, але набагато обережніше. Однак, від перестановки доданків сума не змінюється. Нема різниці де їх знищувати. Це потрібно робити далі. І політика, на жаль, у цій війні безсила.

Точково, можливо, щось і вирішується, але глобально: поки не буде перемоги на полі бою, не буде й перемоги загалом. Чому зараз так важко на східному напрямку?А тому, що ворог кидає все, що має.

Тут така маса російських військ, що під кожним кущем сидить виродок. На найменші наші позиції вони витрачають тисячі снарядів і посилають не один танк, а відразу 8-10. Плюс до цього, вони вже мали тут укріпрайони. За 8 років вони добре підготувались.Піхота у них ніяка і можна її розкладати на мулекули, але до неї ще потрібно дістатись.

Загалом тут не піхотне протистояння. Я переконаний, що Херсонську, Запорізьку і Харківську області вдасться звільнити. Коли це буде – не знаю, але точно в недалекому майбутньому, а от з Донбасом доведеться повозитись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *