Терміново! Дорога на Херсон! Гляньте, що там робитсья! Ворожі пабліки вже на всю б’ють трuвогу. Окупанти залишають територію. Відео

Українські захисники продовжують вести бої на Південнобузькому напрямку. Лише за вчорашній день було звільнено 8 населених пунктів на Бериславщині.

А сьогодні з’явилася інформація про втечу російської армії з Миколаївської області.

Сьогодні, 5 жовтня, Telegram-канал “Оперативний ЗСУ” виклав у мережу скрін із російського пабліка. У ньому повідомляється, що ще 4 жовтня російська армія пішла зі Снігурівки (Баштанський район, Миколаївська область).

При цьому вони також повідомили, що до населеного пункту нібито увійшли українські війська.

Інформація наразі офіційно не підтверджена у Генштабі ЗСУ.

Снігурівка, згідно з псевдореферендумом, увійшла до “складу” рф. Найцікавіше, що із цього населеного пункту веде пряма траса на окупований Херсон.

Також у Мережі з’явилися і кадри одного з боїв ЗСУ на Південнобузькому напрямку.

У ОК “Південь” заявили, що за два дні українським захисникам на півночі Херсонської області вдалося просунутися вглиб регіону на 10-20 км. При цьому українська артилерія не забуває завдавати ударів по логістиці ворога. Тільки вчора був черговий приліт на Антонівський міст. У разі панічної втечі через Дніпро у ворога може утворитися в районі річки справжнісінька “пробка”.

Джерело: Діалог.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *