Терmіново.18 хв тому росіяни жорsтоко вгатuлu по ринку де перебувало повно людей

Росіяни завдали удару по центральному ринку Авдіївки, де на той час перебувало чимало людей. Росія вкотре довела, що вона – країна-терористка.

На жаль, внаслідок терористичного обстрілу ринку в Авдіївці загинуло щонайменше 7 людей. На жаль, їхня кількість ще може зрости.

Наразі відомо про 7 загиблих і 8 поранених, серед яких дитина. У якому стані перебувають потерпілі – не уточнюється. На ринку в момент обстрілу перебувала велика кількість людей.

Росіяни завдали удару по центральному ринку, де на той час перебувало чимало людей. У таких обстрілів немає жодної воєнної логіки – тільки нестримне прагнення вбити якомога більше наших людей і залякати інших. В цьому вся суть росіян. Не здатні протистояти українському війську, вони “воюють” із беззбройними цивільними,
– написав очільник Донецької ОВА Павло Кириленко.

Він вкотре попросив усіх жителів Донецької області евакуюватися, щоб зберегти життя. На території регіону зараз надто небезпечно.

Місцеві жителі повідомляють, що масований обстріл Авдіївки розпочався приблизно о 7:40. За попередньою інформацією з місцевих ЗМІ, спершу окупанти гатили з танків, а потім поцілили у продовольчий ринок з “Градів”.

Інформацію підтвердив Павло Кириленко, при цьому додавши, що також були повітряні вибухи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *