Теpміново всім! З’явилося відео, як Пашинян прuнuзuв путіна з лукашенком на очах у всіх

Обидва диктатори не чекали такого демаршу від прем’єр-міністра Вірменії( щоб переглянути відео прокрутіть до кінця тексту)

Російський та білоруський диктатори виглядали дуже комічно, коли прем’єр-міністр Вірменії Пашинян вирішив не ставити свій підпис під декларацією ОДКБ, а просто закрив засідання.

Учора, 23 листопада, в Єревані проходив саміт глав ОДКБ, на який прибули путін та лукашенко. Напередодні їхнього візиту у Вірменії проходили антиросійські демонстрації.

РФ не підтримала бік Вірменії у війні проти Азербайджану, а відтак і сама організація ОДКБ безглузда.

Сьогодні, 24 листопада, у Мережі з’явилися кадри з Єревану, на яких Пашинян ухвалив рішення закрити засідання, не поставивши свого підпису під документом ОДКБ.

Під час чергового саміту ОДКБ планувала підписати проект декларації про допомогу Вірменії. Однак прем’єр-міністр країни Нікол Пашинян відмовився це робити.

Прем’єр Вірменії заявив, що у декларації ОДКБ відсутні чіткі формулювання щодо військової допомоги, а отже будь-який противник може інтерпретувати документ по-своєму.

Для Азербайджану цей документ стане зеленим світлом для подальших бойових дій у Карабаху, заявив Пашинян. За його словами, документ остаточно і детально не опрацьовано, а отже, і ставити свій підпис він поки не планує.

Лукашенко зізнався, що Вірменія внесла до документа дві поправки, проте інші лідери ОДКБ відмовилися їх розглядати. Саме тому на очах у ЗМІ Пашинян в одноосібному порядку вирішив закрити саміт.

Кадри потрапили до мережі, на них можна побачити здивування з боку лукашенка та путіна. Обидва диктатори не очікували такої зухвалості з боку Пашиняна. Наприкінці засідання Пашинян заявив, що протягом останніх двох років Вірменія тричі зазнавала нападу з боку Азербайджану, проте ніхто з ОДКБ не допоміг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *