Теnер nочнеться “жара”: з 9 січня в Росії офіційно заборонuлu вuїзд з країнu всім військовозобов’язанuм

З 9 січня Росія обмежила виїзд з країни військовозобов’язаним. При цьому з країни заборонено випускати навіть обмежено придатних до служби.

У ГУР повідомили, що відповідний наказ російська ФСБ надіслала до всіх прикордонних управлінь країни.

Росія закрила можливість виїзду військовозобов’язаних на всіх напрямках

Для громадян Росії, які мають висновок про готовність до військової служби з категорій “А”, “Б” і “В”, закрили можливість виїзду в усіх пунктах пропуску на всіх напрямках.

З 9 січня 2023 з 00 годин 00 хвилин прикордонним управлінням ФСБ Росії забезпечити обмеження виїзду за межі території Російської Федерації громадян, які мають висновок про готовність до військової служби з категорій “А”, “Б” і “В”,
– цитує ГУР текст ФСБ.

Громадяни категорії “В” – це обмежено придатні до військової служби. У мирний час призовників, які належать до цієї категорії, звільняють від призову, звільняють від військових зборів та зараховують до запасу. А тут раптом їм вже заборонено виїжджати з країни.

Росія готує нову хвилю мобілізації

  • Раніше вже неодноразово повідомлялось, що Росія готує нову хвилю мобілізації. Зокрема 30 грудня 2022 року міністр оборони України Олексій Резніков звернувся до громадян Росії й повідомив їм, що на початку січня країна закриє кордони, а згодом оголосить мобілізацію в країні.
  • Тоді Резніков сказав, що особливо нова хвиля мобілізації в Росії торкнеться військовозобов’язаних у містах, адже у “глибинці й так забрали багатьох”.
  • У ГУР МО в січні 2023 року заявили, що Росія готується мобілізувати ще 500 тисяч окупантів. Це на додачу до тих мобілізованих, яких забрали від жовтня минулого року.
  • У ГУР зауважили, що головний акцент під час мобілізації країна-агресорка робитиме саме на кількості, а не на якості мобілізованих людей та наданої їм техніки. Тобто Кремлю байдуже, хто потрапить на фронт.
  • Попередньо, на екіпірування та первинну підготовку “поповнення” окупантам знадобиться близько двох місяців.

Джерело:ГУР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *