Такого ще світ не чув: постпред Росії в ООН заявив, що це українська ППО обстріляла нашу інфраструктуру

Уночі проти 24 листопада відбулося термінове засідання Радбезу ООН, ініційоване Україною через черговий масований ракетний обстріл з боку Росії. Однак представник країни-агресора знайшов цинічне виправдання ударам і звинуватив ц них українську ППО.
Представник Росії в ООН Васілій Небензя ще й вирішив звинуватити Володимира Зеленського у порушенні статуту ООН. Не обійшлося і без звинувачень у бік партнерів України.

Небензя вирішив звинуватити українську ППО в обстрілах

Васілій Небензя видав нову брехню про те, що Росія нібито не атакує цивільні об’єкти. Аби виправдатися, постпред Росії вирішив звинуватити українську ППО. Мовляв, нібито на цивільні об’єкти падають саме українські ракети. Тобто удари по енергооб’єктах, пологовому будинку у Вільнянську та житловому будинку в Вишгороді Небензя вирішив перекласти на Україну.

Уламки ракет або українські ракети, що збилися з курсу, потрапляють у ті об’єкти, в які Росія і не цілилася,
– цинічно збрехав Небензя.

У цьому ж контексті постпред Росії вирішив ще й звинуватити іноземних партнерів за те, що вони надають зброю Україні для захисту від російської агресії, бо нібито саме це призводить до загибелі мирних жителів нашої держави. Вочевидь, Небензя повністю втратив зв’язок з реальністю, бо саме Росія вбиває українців щодня своїми снарядами та ракетами.

Виявляється, що Небензя пам’ятає про існування Статуту ООН, який Кремль порушує щодня. Постпред Росії звинуватив президента України Володимира Зеленського у тому, що він нібито порушує Статут ООН тим, що виступає у режимі відеозв’язку, а не самостійно приїжджає на засідання Радбезу ООН.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *