Стuд і по3ор якого ще світ не бачив: роsіяни вже офіційно заявили що дві раkети які впали на території РФ не долетівши навіть до України це ніщо інше як НЛО (фото)

Один із “невідомих літальних об’єктів” розвалив господарську споруду біля житлового будинку.

Під час масованої терористичної ракетної атаки по Україні, яку влаштувала Російська Федерація в п’ятницю, 16 грудня, на територію Волгоградської області Росії упали фрагменти “невідомих літальних апаратів”, як їх називає місцева влада.

Фото з місця падіння публікують місцеві Telegram-канали

Перед падінням об’єктів, які, очевидно, були російськими ракетами, що “втомилися” летіти на територію України, місцеві мешканці чули “жахливі звуки в небі”.

Голова Єланського району Волгоградської області Дмитро Литвинов із посиланням на екстрені служби підтвердив падіння частин невідомого апарату. Він також заявив, що в результаті інциденту ніхто не постраждав і не завдано шкоди соціально значимій інфраструктурі.

Судячи з опублікованих знімків, одна із ракет упала на сарай біля житлового будинку. Інша — успішно приземлилася в полі. 

© із соцмереж
Фото: із соцмереж

На місці події працюють співробітники МНС та поліції. 

© із соцмереж
Фото: із соцмереж

Як стало відомо, російські ракети упали в селі з красномовною назвою Набат поруч із районним центром. Відстань від місця падіння до військового аеродрому Енгельс-2, з якого злітають російські бомбардувальники для завдання ударів – близько 200 кілометрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *