Скоро в Україні засніжить: синоптик попередив про похолодання і назвав терміни… 

На Україну насувається потужний і вже навіть сніжний циклон, який принесе доволі контрастну погоду. Про це повідомляє народний синоптик Стас Щедрін.

Так, за його прогнозом, найближчим часом у більшості областей очікується нестійкий характер погоди – 15-18 вересня в країні за винятком північних областей очікується потепління до 17-24° та зливи.

17-20 вересня у південних та центральних областях можливі сильні зливи, потужні грози та шквали, а от у Карпатах очікується дощ та навіть сильний мокрий сніг, налипання мокрого снігу та поривчастий вітер.

“Загалом така нестійка погода переважатиме до кінця поточного місяця і подібних контрастів, тобто то дуже холодно, то занадто тепло, то сонце, то дощ чи навіть сніг, буде багато”, – ділиться прогнозом народний синоптик, передає ТСН.

За даними метеоресурсів теж очікується, що в Україні вже невдовзі випаде перший сніг. Про зимову погоду попередили мешканців західних областей. Перший сніг завітає в Україну вже 23 вересня. Щоправда, на довго він не затримається.

Такий ранній сніг прогнозують лише у 2 областях України – Львівській та Чернівецькій.

Утім зимової казки у вересні ще не буде – сніг обіцяють мокрий та з дощем. Оскільки температура повітря буде плюсовою, на поверхні сніжинки не затримаються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *