Шoкyючa знахідка на звільнений від армії РФ території знайдено тlла сотень українців : серед них 19 дітей

Українські правоохоронці продовжують фіксувати військові злочини, скоєні російськими окупантами проти цивільного населення. Станом на ранок 6 жовтня на Деокупованій частині Харківської області виявлено вже 534 тіла вбитих загарбниками мирних громадян України.

Серед убитих – 19 дітей, у 13 із них неможливо встановити навіть стать. Про це в ході брифінгу повідомив начальник слідчого управління Головного управління Національної поліції в Харківській області

На деокупованій частині Харківської області виявлено тіла 534 убитих російськими окупантами цивільних українських громадян.

Як передає кореспондент УНІАН, про це начальник слідчого управління Головного управління Національної поліції у Харківській області Сергій Болвінов повідомив у ході онлайн-брифінгу.

“На превеликий жаль, ми вже зафіксували та вилучили на деокупованих територіях тіла 534 цивільних, з яких 226 жінок, 260 чоловіків, 19 дітей (у 13 з них стать не встановлена) та 29 осіб – це останки, 1 стать поки не встановлена”, – зазначив Болвінов.

До цієї кількості вже виявлених та ексгумованих тіл входять жертви російських окупантів, похованих у масовому похованні у місті Ізюм. Там було ексгумовано 447 тіл.

Також Болвінов зазначив, що наразі на деокупованій території області виявлено 22 тортури російських окупантів, у них знаходять докази застосування тортур проти мирних жителів та

військовослужбовців України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *