Розуміємо, що невдоволених буде багато, але Київ планує тотальну евакуацію у разі повної відмови електромережі, – NYT

У випадку повного відключення електроенергії, у Києві планують тотальну евакуацію – приблизно 3 мільйонів мешканців міста.

Ситуація складна – 40 % енергетичної інфраструктури України пошкоджено або зруйновано. Влада столиці уже розпочала роботу над встановлення тисячі пунктів обігріву.

Величезне навантаження на спроможність України постачати енергопостачання стало результатом масованих ракетних обстрілів російськими військами критично важливих об’єктів енергетичної інфраструктури по всій країні,
– зауважують у виданні.

Нові руйнування можуть значно погіршити ситуацію

Зазначають, що збитки, завдані російськими ударами, спричинили нові страждання цивільному населенню України та змусили представників влади подумати про те, що подальші руйнування можуть унеможливити забезпечення базових послуг.

Ми розуміємо, що якщо Росія продовжить такі атаки, ми можемо втратити всю нашу електроенергетичну систему,
– повідомив директор служби безпеки Київської міської влади Роман Ткачук

Офіційним особам у столиці повідомили, що вони, ймовірно, отримають повідомлення, що мережа перебуває на межі збою – за 12 годин до цього.

Роман Ткачук зауважив, що якщо до цього дійде, “людей про це проінформують і проситимуть виїхати”. Водночас наразі ситуація є керованою.

“Якщо не буде електроенергії, не буде ні води, ні каналізації”, – зауважив Ткачук та наголосив, що наразі уряд і міська адміністрація вживають усіх можливих заходів для захисту системи електропостачання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *