Російські найманці з невідомих причин відмовляються передавати тіло молодого медика , який загинув ще 20 квітня на ” Азовсталi “

Бойовий медик Іван Штокало загинув на “ Азовсталі ” 20 квіня , тоді в нього поцілив російський снайпер , коли військовий намагався врятувати СВОГО пораненого побратима . Про це повідмоляє Український ветеранський фонд . Тіло його досі не передали підконтрольну Україні територію .

Івану 28 років , позивний “ Скар ” . Родом з Львівської області , випускник Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького .

у 2014 році став окремого загону спеціального призначення НГУ ” Азов ” . На його рахунку низка ротацій у район ATO / OOC , зокрема , i проведення Широкинська операція 2015 року . Під час повномасштабного ВТОРГНЕННЯ росіян в Маріуполь у березні указом президента прижиттєво був нагороджений орденом ” За мужність ” III ступеня .

А вже 20 квітня Іван загинув . посмертно Старший солдат Штокало нагороджений орденом ” За мужність ” || ступеня .

« Вдома на нього чекала мама . І все ще військовослужбовця досi не чекае поховали . Чекаємо й ми . Та пам’ятаємо ПОІменно наших полеглих . >> йдеться у повідомленні . –

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *