РОСІЯНИ стрибають з КРИМСЬКОГО мосту. 2800 машин НА ВИЇЗД. Біжать. НАШІ попали по МОСТУ
Незаконну переправу через Керченську протоку — Кримський міст — окупанти закривали у ніч з 26 на 27 червня з 23:50 до 06:14. У черзі станом на 8 ранок зібрались 1300 автомобілів на виїзд з півострова з боку Керчі та ще 710 очікує, щоб заїхати в Крим зі сторони російської Тамані.
Про це інформує Telegram-канал оперативної інформації щодо ситуації на мосту.
Пізніше черга на Кримському мосту зросла до 2760 авто. 1780 автомобілів хочуть виїхати з окупованого Криму.
“В черзі на ручний огляд зі сторони Тамані знаходиться 980 авто. В черзі з боку Керчі — 1780 транспортних засобів”, — йдеться у повідомленні.
У напрямку Криму черги немає. А от на виїзд у заторі скупчилось 2450 авто. Нагадаємо, з 13:00 у окупованому Криму та Севастополі ввели режим надзвичайної ситуації через складну ситуацію з електропостачанням.
Радник міністра оборони України з питань підвищення використання БпЛА на фронті Сергій Стерненко повідомив, що в окупованій Керчі внаслідок атак Сил оборони вирує пожежа в районі дислокації засобів ППО та аеродрому росіян.
Також про вибухи цієї ночі в районі окупованої Керчі, Яни Капу (Красноперекопськ) Перекопського, Євпаторійського районів інформує моніторинговий Telegram-канал “Кримський вітер”.
За даними супутникових знімків — у Керчі пожежа на колишньому аеродромі, де росіяни поставили обʼєкти протиповітряної оборони.
В ЗМІ зявилася інформація що РОСІЯНИ вже навіть стрибають з КРИМСЬКОГО мосту. 2800 машин НА ВИЇЗД. Біжать. НАШІ попали по МОСТУ. Відео з подробицями нижче:
