“Росія зараз як – Німеччина між I та II cвітовими війнами. Вони отримають дuке національне прuнuження і чекатимуть на реванш – побачите! ” – журналіст Бабченко

Чесно кажучи , за три роки зеленоï влади я вже якось вiдвик , що в управлінні країною можуть бути люди зі стратегічним та державним мисленням .

Про це повідомляє інтернет видання Префікс Медіа з посиланням на Аркадія Бабченко .

<< Наша перемога буде лише перепочинком перед наступною вiйною . Знаючи те , що я знаю про росіян не з чуток , наша перемога не буде остаточною . Наша перемога дасть змогу перевести дух та підготуватися до наступноï вiйни » , – повідомив Валерій Залужний в інтерв’ю журналу Time .

Ну , власне , Залужний озвучує рiвно те , про що я товчу всі ці роки : Останній день цієї війни – буде першим днем початком підготовки до нової . Вони не зупиняться .

Вони ще раз полізуть до Киева . Вони ще раз збиратиму ударнi кулаки та штурмуватимуть Харків . Не треба їх недооцінювати . Мільйон орків з кулеметами Максим це все ж мільйон орків . З кулеметами Максим .

Вся ця байда надовго . Зараз вони поки що – серйозно полізти не зможуть . Заявлені триста тисяч – це лише заткнути дірки на фронті та тримати те , що захоплено . Це ухне у захоплені території – навiть не помітять . – Але , чесно кажучи , я не зовсім розумію , чому всі так впевнено говорять про триста тисяч . Очевидно , що це лише перша хвиля .

А далі буде і п’ятсот , і мільйон , і півтора . Зараз оркостан лялькуватиметься , отримає дике національне приниження , і чекатиме на реванш . Як і було сказано раніше , що Росія зараз це – Німеччина між Першою та Другою світовими війнами .

За цей час , дивишся , й Іран iз Китаєм та Туреччиною до клубу любителів перебудови миробудування підтягнуться .

На нас чекає турбулентне століття .

Ваш Дiд . Резюмував журналіст Аркадій Бабченко .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *