Пyтiн йoмy цьoгo нe npобачuть! Щoйнo Максuм Галкін просто зі сцени таке заявuв!!! Відео одразу підкорuло соцмережі

Гуморист поділився, що в Росії до нього “прикопалися”, щойно Зеленського обрали президентом.

Російський гуморист Максим Галкін під час одного зі своїх нещодавніх концертів просто зі сцени побажав Україні бути цілою та незалежною.

Шоумен наголосив, що він цього бажає нашій країні від чистого серця, тому на початку повномасштабного вторгнення рф до України виступив проти кривавої політики путіна.

“Вони рахують, що я отримував кошти за свою антивоєнну позицію. Тобто те, що я хочу, щоб Україна була живою, цілою, незалежною, – це лише за гроші таке можна бажати. Тобто те, що я цього від серця хочу, їм в голову не приходить, уявляєте. Ну така збочена логіка. Ну дай бог їм всім здоров’я. Ну не всім, ну, майже всім”, – сказав Галкін.

Окрім того, у жартівливій формі гуморист описав, чому на нього почали криво дивитися у росії після того, як в Україні Володимира Зеленського обрали президентом:

“Здавалося б. Я, як і багато хто виступив проти війни, це нормальний стан. Чого вони до мене так прикопалися? А я вам скажу. Вони до мене давно прикопалися. Щойно Зеленський став президентом, вони стали на мене зовсім інакше дивитися. Я вам клянуся. Я це відчував. Типу: “Ти, що с*ка, теж зібрався?”. Ось просто так”, – розповів артист.

Та як наголосив Галкін, про політику він ніколи не думав, однак йому ніхто не вірив: “Я нікуди не збирався. І чим більше я говорив, що мені це нафіг не потрібно, тим більше вони мене підозрювали”, – поділився гуморист.

@johnmoxleyaew Максим Галкин про свою позицию. #галкин #война #россия #украина #путинхуйло #артист #концерт ♬ оригинальный звук – John moxley

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *