Присядьте, бо такого не очікував ніхто! Виявилося, що Глава ДНР Пушилін з 2014 року співпрацював з украïнськими спецслужбами , щоб отримати посаду спланував загибель своГО попередника

проросійського терористичного угруповання Денис пушилін 3 украïнськими нібито співпрацював спецслужбами на початку ” русской весны ” кілька Чинний ватажок Ta років після захоплення частини Донецької області . окупантами Саме він стояв за ліквідацією свого ватажка бойовиків попередника олександра захарченка . Про це 24 каналу стало відомо від чоловіка , який зателефонував у редакцію Ta колишнім працівником представився українських спецслужб . Співрозмовник розповів подробиці діяльності колишнього МММника на Донбасі . За його словами , пушилін був офіційним агентом України з 2014 ДО 2018 року .

Завербували майбутнього ватажка недореспубліки ще на початку 2010 – х , коли місцеві маргінали лише мріяли про відокремлення Донбасу від України . Зливав всі плани росіян та боровся за “ владу ” Як стверджує колишній куратор пушиліна , у поле зору українських спецслужб діяч попав як один з ” ненадiйних елементів ” , але на початку вторгнення росії експредставника MMM вже повноцінно використовували ” втемну ” . А от коли російські угруповання зазнали провалу в Слов’янську , пушилін трішки розчарувався в ідеях ” русского мира ” та зрозумів , що збагатитися йому , ймовірно , не вдасться . Тоді йому запропонували офіційну співпрацю 3 українськими спецслужбами , платили за потрібну інформацію та ” обіцяли амністію ” за скоене .

зобов’язання щодо співпраці пушилін підписав 4 серпня 2014 року та взяв собі оперативний псевдонім “ Мавродій ” .

Вже у якості агента спецслужб пушилін кілька разів бачився зі своїм куратором у ДOHeЦЬKy для цього він зустрічав свого ” шефа ” на блокпостах так званої “ ДНР ” та відвозив його у місто . Робив він багато чого . У нього було багато довірених ” депутатiв ” ” ДНР ” , яких він втемну . використовував Збирав інформацію , якою вони володіли . Відмічав нам на картах штаби , місця дислокації підрозділів , розповідав про офіцерів , про всі свої зв’язки з ФСБ . Загалом завдяки йому MU володіли достатньо повною інформацією про те , що відбувається у стані ворога , – розповів колишній куратор пушиліна .

Вбивство захарченка та кінець співпраці Крім того , чинний ватажок квазіреспубліки нібито е організатором ліквідації захарченка . Українські розуміли , що очільника ” ДНР ” Все одно приберуть свої , тому нібито вирішили зробити це ” контрольовано ” . Люди пушиліна кілька місяців стежили за захарченком , складали карту маршрутів , встановили , де та в який час він обідає та вечеряе . олександра спецслужби Вибір впав на кафе “ Сепар ” , адже вибух міг не нашкодити співробітникам закладу , а на вулиці нікого з цивільних не було б через охорону захарченка . пушилін особисто керував тим , куди та як встановлюють вибухівку його підлеглі , а невдовзі після ліквідації ватажка бойовиків став одним з претендентів на ” престол ” .

Коли захарченко відправився до кобзона , з ” республіки ” втік Тимофєєв . пушиліна почали просувати на посаду ватажка терористів . Тоді були якісь спецперевірки від росіян , він обірвав всі канали зв’язку з нами . Ліквідував безпосередніх виконавців вбивства . Коротше , став некерованим , – підкреслив колишній спецслужбовець .

y 2022 – му різко захотів співпрацювати Коментуючи гучне листування пушилiна про здачу дисклокації російських складів на окупованому Донбасі , колишній куратор бойовика каже , що наразі жодна 3 українських служб не співпрацює 3 терористом . Однак пушилін , судячи з усього , дуже хотів відновити зв’язки . Втім , контакти з ватажком бойовиків дійсно були для того , аби остаточно ” відіграти матеріал ” та показати всім , наскільки пушилін жадібний та безпринциповий . Про це повідомляє інтернет видання ” Пряма мова ” з посиланням на 24 канал .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *