Прuйшов час братu владу в свої рукu! Через дії Путíна сталося непоправне, народ не задоволенuй, мu nокажемо як треба діятu- Кадuров

Схоже на те, що Кадиров має дуже абмітну ціль, яку поки що не озвучено. Сьогодні Адам Делімханов висловив погрози російським студентам

Кадировець розповів, що відтепер “його представники” моніторитимуть МДУ, МДІМВ та всі інші вузи Росії на предмет інакомислячих учнів.

«Ми маємо доручення Рамзана Ахматовича. Ми зі своїми представниками моніторитимемо в кожному регіоні. Якщо служби не справляються, ми впораємося. І ми запитаємо з кожного за те, що ви оскверняєте та ображаєте нашу країну, наш гімн, нашу конституцію, нашого президента», – заявив депутат Держдуми.

Це прямий виклик путінській системі, яка, виходячи із подібних ініціатив, на думку Кадирова є абсолютно імпотентною.

Але разом із тим Кадиров кинув виклик всій російській молоді… Що із цього вийде побаимо вже мабуть скоро.

На фоні таких подій позиція путіна виглядає вкрай слабкою, більше того враховуючи півдищення військового звання Кадирову, яке відбулось вчора, можна допустити, що путін намагається задобрити і підкупити Кадирова, як це було до цього часу. Однак скоріш зав все план Кадирова уже дозрів і він того не на користь бункерного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *