Українка не витримала: Тут усі про Пашу Мерседеса пишуть, які цінності за кордон вивозив… А я ось про що думаю…

Подаємо мовою оригііналу:

Svitlana Nikolina

Тут усі про Пашу Мерседеса пишуть, який цінності за кордон вивозив…

А я про інше думаю. В кожному місті і селі паства цього попа і його секти за кого голосувала? Правильно – он за цих, що на фото. Хто йшов від них депутатами на місцях? Правильно – московські попи.

Ходять поміж нас ці “виборці”, ходять члени комісій, ходять ці все ще депутати.

Чому путін у 2014 почав війну? Чому у 2022 наважився на велике вторгнення своїх орд? Причин багато. Серед них і оця. Ще рік тому за результатами соціологічних опитувань майже третина громадян України власне громадянами не була. Вони були потенційними зрадниками та колаборантами.

Якби рік тому проводили референдум стосовно незалежності України, на нього просто не прийшли б 21,7% тих, хто має право голосу, а з решти 10,2% голосували б проти.

Це – те болото, яке, булькаючи зеленим смердючим жабуринням, постійно випльовує у владу царьових-медведчуків-королевських-бойків-звягільських-януковичів-симоненків-рабіновичей.
За 10 днів до прямого вторгнення російських орд до України рейтинг ОПЗЖ був 9,7%, партії Мураєва “Наші” – 5,5 плюс Шарія 3,3 – порахуйте ці мільйони.

Це мільйони тих, хто готовий власну країну віддати за 20 доларів до пенсії; за дешевий російський газ; за пляшку горілки. Але також і тих, хто щиро ненавидить Україну та чекає на російські танки. Й вони нікуди не поділися. Добре, якщо втекли з країни назавжди.

Тому не питайте “за що нам це” і “хіба ми винні”. Винні. І завтра натовпи колаборантів біля московських церков це лише підтвердять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *