Прекрасна квітка ” , яка повернулася з Італії захищати свою землю сьогодні віддала своє життя за Україну . Фото

Україну від російського Боронячи вторгнення , загинула Мар’яна ” Квітка ” . захисниця України Уродженка Івано Франківщини , вона 14 років прожила в Італії , однак після повномасштабного нападу Pocii на Україну повернулася додому .

Про загибель відважної українки на фронтах російсько – української війни написав Її побратим Тарас Сливчук . Сиротами залишилися двоє неповнолітніх дітей Мар’яни . ” Обірвалося життя ще одного воїна . Ти була прикладом мужності і відваги , якої інколи так не вистачає багатьом . Любив тебе , Посестро ! Ти була найчарівнішою ” Квіточкою ” на полі битви за Україну . Ти Герой України ! Вічна Тобі пам’ять ! ” написав Сливчук на своїй сторінці у Facebook 25 вересня . Буквально кілька днів тому на сторінці 102 Окремої бригади Сил територіальної оборони Івано – Франківської області розповіли історію українки , що покинула безпечне життя за кордоном заради захисту рідної землі . Там повідомили , що ” Квітка ” проживала на території Італії 14 років , а 3 початком широкомасштабної війни повернулася боронити Батьківщину .

” Коли спіткало горе мою рідну землю – я зрозуміла , що треба захищати . Хто , як не ми , захищатиме нашу землю ? Я залишила в Італії неповнолітніх дітей , 14 і 10 років . Маю сина Едуарда і дочку Роберту . І зараз я тут , на передовій , для того , щоб мої діти могли приїхати до рідного дому вільного , процвітаючого і обов’язково під синьо жовтим прапором ” , – казала сама жінка –

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.