Подоляк – Путіну “Вводите мобілізацію?! В нас для вас погані новини: Знайте, що Донецьк, Луганськ, Крим – це Україна і після того, що ви там в себе оголосите, нам ще більше поставлятимуть зброї”

Росіяни не полишають надій провести псевдореферендум на тимчасово окупованих територіях України. Та в Офісі Президента України повідомили невтішні новини для окупантів.

Прагнення росії провести псевдореферендуми прокоментував радник глави ОП Михайло Подоляк. Він нагадав російським пропагандистам про існування міжнародного права.

Будь-які спроби перефарбувати прапори – фікція, – Подоляк

Як підкреслив Михайло Подоляк, глобальний консенсус та міжнародне право на стороні України. Відтак, Донецьк, Луганськ, Крим залишаються територією України, хоча й тимчасово окуповані.

Російські пропагандисти закохані в “референдуми” як панацею. Маю для них погані новини. Є глобальний консенсус та міжнародне право. Воно однозначне: Донецьк, Луганськ, Крим – це Україна. Будь-які спроби перефарбувати прапори – фікція, що нічого не змінить ні для нас, ні для партнерів,
– написав Подоляк.

  • Як відомо, росія вже декілька разів переносила “референдум” на окупованій території Херсонщини. Там загарбники щонайменше 4 рази змінювали дату псевдореферендуму.
  • У кремлі планували провести псевдореферендум щодо анексії Харківщини на початку листопада. Та планам москви завадив наступ ЗСУ, завдяки якому деокуповано майже всю територію Харківщини.

Бойовики звернулися до свого ватажка щодо “референдуму”

Тепер же проросійські бойовики хочуть організувати “референдум” на території тимчасово окупованої Луганщини. Вони звернулися до свого ватажка з ініціативою негайно провести “референдум” про “визнання їх суб’єктом росії”.

Російські пропагандисти брехливо заявили, що це буцімто має “відкрити нові можливості на шляху до мирного життя”.

ЗАУВАЖТЕ Це злочин: Верещук розповіла, що загрожує за участь у “референдумах” на окупованих територіях

Втім, плани окупантів на Луганщині також може зірвати контрнаступ ЗСУ. Українські військові зачистили Білогорівку та взяли селище під свій контроль.

24 канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *