Починаючи з завтрашнього дня в Україні відмінено призов на військову службу

Закон про відміну призову на військову службу під час воєнного стану набуває чинності завтра, 29 жовтня.

Про це йдеться у тексті опублікованого закону, передають Українські Новини. ukranews.com

Документом доповнюється закон “Про військовий обов’язок і військову службу” новою статтею, якою визначається, що під час дії воєнного стану призов на строкову військову службу не проводиться.

При цьому передбачено, що під час дії воєнного стану призовні комісії створюються для розгляду питань щодо:

організації медичного огляду осіб, які перебувають на обліку призовників та досягли 27-річного віку, взяття їх на облік військовозобов’язаних або виключення з обліку;

направлення призовників, які виявили бажання вступити до вищих військових навчальних закладів або військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, для проходження випробувань та складання вступних іспитів або прийняття рішення про відмову в такому направленні.

Як повідомляли Українськi Новини, указом від 30 вересня Зеленський скасував осінній призов на строкову військову службу та відклав осінню демобілізацію.

До цього, у квітні Зеленський також скасував весняний призов на строкову службу та відклав весняну демобілізацію.

На початку квітня Генеральний штаб Збройних сил повідомив, що у 2022 році весняний призов на строкову військову службу до Збройних Сил та інші формування не проводитиметься.

Генштаб зазначив, що під час проведення загальної мобілізації комплектування вакантних посад у Збройних силах України та інших військових формуваннях здійснюється за рахунок військовозобов’язаних та резервістів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *