Почалося! Недочекавшись виступу Путіна де він оголосить мобілізацію росіяни в nаніці почали шукати в інетренті, як виїхати з країни й “відмазатuся” від арmії

Очільник кремля ввечері 20 вересня має звернутися до росіян. Припускають, що владімір путін може оголосити загальну мобілізацію, тож росіяни, які не хочуть воювати, почали активно гуглити, як виїхати з країни.

Про це свідчать актуальні дані індексу запитів у Google, повідомляє 24 канал. Лише за вівторок, 20 вересня, запит “Як виїхати з росії” досяг максимуму.

Очевидно, що сталося це на тлі новин про майбутню мобілізацію та “референдуми” в невизнаних республіках. Як виходить із даних Google Trends, пік запитів припав на 18:00. Найбільше гуглили те, як виїхати з росії мешканці Хабаровського краю, що межує з Китаєм.

Також на вівторок припав сплеск запитів на тему мобілізації росіяни стали “гуглити” тему відстрочок від армії. Пік припав на 13:00 після перших повідомлень про мобілізацію. Найбільш активно цією темою цікавляться мешканці Білгородської області.

Що почали більше гуглити росіяни / Фото 24 каналу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *