Пізно вночі! Залужний терміново звернувся до українців – ЗСУ вдалося: світ в дикому шоці! Знати всім

Україна веде війну проти Росії на суші, в повітрі, на морі і в кіберпросторі. Перемога дається нам важко, але вона неодмінно буде. Про це заявив головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

“Ми ведемо війну проти країни, розмір якої в 28 разів більше розміру нашої держави, населення якої більше нашого в 4 рази, військовий потенціал якої кратно перевищує наші можливості”, – написав генерал в Telegram увечері 31 Жовтня.

Залужний підкреслив, що бойові дії тривають не 8 місяців, а 8 років і 8 місяців і все це свідчить про нашу стійкість, мужність захищати своє і жагу перемогти.

“Чи витримали б інші країни такий тиск? Лише сьогодні (31 жовтня, – ред.) противник застосував по цивільних об’єктах України 55 крилатих ракет Х-101 і одну керовану авіаційну ракету Х-59, 22 зенітних ракети до С-300, 4 БПЛА типу “Shahid-136” і один БПЛА “Ланцет-3″. Не знаю, як хто, але ми тримаємося, перегруповуємося, нарощуємо резерви, зміцнюємо оборону і поступово звільняємо рідну землю”, – написав Головнокомандувач ЗСУ.

Перемога дається нам дуже важко. Але вона обов’язково буде”, – додав Залужний.

До слова, росіянам не вдається окупувати більше територій. Операція з оборони України виконується успішно і йде згідно з планом, підкреслив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Він зазначає, що в захисників України зараз є чотири ключові завдання:

звільнити окуповані території,

не допустити захоплення російськими окупантами нових ділянок,

забезпечити прикриття об’єктів критичної інфраструктури України засобами протиповітряної і протиракетної оборони,

продовжити формування та підготовку резервів для ведення майбутніх бойових дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *