Під час похорону син привідкрив трyнy, щоб попрощатися з батьком і від побаченого одразу зупинив похоронну процесію

Родичі тільки під час прощальної церемонії виявили, що в труні знаходиться тіло іншої людини.

“Вже після початку прощання син помітив, що в труні лежить не його батько. Ніхто з присутніх спочатку не міг у це повірити, але, придивившись, зрозуміли, що дійсно ховають чужого чоловіка”, – йдеться в повідомленні.

Похоронну церемонію довелося терміново перервати.

Під час розбірок, начальник моргу запевняв сім’ю, що в труні лежить саме їх родич, зовнішність нібито сильно змінилася після хвороби.

В результаті конфлікту співробітники моргу визнали, що зробили помилку і видали родичам небіжчика і похорон продовжився.

Раніше повідомлялося, що в Україні не вистачає водіїв для авто ритуальних послуг – повідомив голова профспілки автомобілістів і перевізників.

Михайло Тонконогий повідомив, що через зростання смертей від коронавірусу, в Дніпрі не вистачає авто для обслуговування похорону.

“Всі ви знаєте, що маршрутки часто замовляють для забезпечення перевезення людей на похорон/поминки. Так от, у зв’язку з ковідом кількість таких замовлень збільшилася”, – йдеться в повідомленні.

Він заявив, що в деяких державах щеплення отримали вже понад 95% населення – там люди не стоять у черзі, щоб отримати закриту труну.

“У нас і так мало водіїв. Ми не встигаємо обслуговувати ваші похорони! Будь ласка, вакцинуйтеся!”–- обурився голова профспілки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *