Пaнi ka i мomo poшнuй cmp ax ckyвaлu poci ян… Дo pф npuбyв piзgвянuй nomяr з peф puжepam opaмu, зanoвнeнuмu miлa мu знuщe нux в Уkpaїні coл gamiв

До Кемеровської області (РФ) днями доставили трупи російських військовослужбовців, які були ліквідовані на війні проти України. Окупаційна армія продовжує зменшуватися в чисельності, незважаючи на твердження “втрат немає”.

Поїзд із рефрижераторами, заповненими мертвими загарбниками, прибув на територію Кемеровської області з Ростова-на-Дону 5 січня. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ в оперативному зведенні вранці в неділю, 8 січня (319-та доба повномасштабного вторгнення).

Як стало відомо українським військовим, трупи російських солдатів мають розвантажити у місцеві морги.

У зведенні також повідомляється про нові удари Сил оборони по ворогові. За 7 січня українська авіація вдарила по 21 району зосередження противника і трьом позиціям зенітно-ракетних комплексів ЗС РФ.

За минулу добу було збито три розвідувальні БПЛА росіян типу “Орлан-10”.

Підрозділи ракетних військ та артилерії уразили пункт управління, п’ять районів зосередження живої сили й військової техніки, два склади боєприпасів ворога.

Детально про те, що відбувалося на різних ділянках фронту, можна почитати за посиланням.

За офіційними даними ГШ, за 7 січня захисники країни “відмінусували” ще 430 окупантів. Загальна кількість ліквідованих загарбників досягла 111 170.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *