От і все! 64 – та Бригада війcьковuх РФ до злочuнів у Бучі , втратuла понад 90 % особового складу Генштаб –

64 – та бригада російських військових , причетних до катувань і вбивств українців у Бучі , втратила понад 90 % особового складу . Про це йдеться у ранковому зведенні Генштабу . Йдеться про ліквідованих , поранених , дезертирів і тих , що відмовилися брати участь у подальших боях . ” 64 – а окрема мотострілецька бригада Східного військового округу втратила понад 90 % особового складу загиблими , пораненими , дезертирами та звільненими внаслідок відмови від участі у бойових діях ” , – повідомляють у Генштабі .

У липні аналітики інституту вивчення війни стверджували , що Кремль міг знищити бригаду , щоб приховати звірства в Бучі . Бучанська різанина Вранці 24 лютого Росія почала повномасштабну війну проти України . Спочатку противник бомбив військові об’єкти , а потім атакував мирне населення , зокрема , Київську область .

Частина населених пунктів виявилася тимчасово окупована російськими військами , в тому числі і Буча . На початку квітня стало відомо , що Бучу звільнили від ворога . У місті виявили братські могили , в яких знаходилися сотні місцевих жителів . При цьому на тілах убитих знайшли ознаки насильницької смерті . Крім того , на вулицях Бучі лежали трупи розстріляних жителів , в тому числі і жінок . Багато загиблих намагалися спалити .

Пізніше Мер Бучі анатолій Федорук сказав , що противники вбили понад 400 місцевих жителів . окупанти ґвалтували дітей і дорослих , тому військові все ще знаходять тіла закатованих людей . Група жінок і дівчат тримали в підвалі будинку протягом 25 днів . Дев’ять з них зараз вагітні . Президент Росії Володимир Путін відзначив ” героїзм і відвагу ” 64 – ї окремої мотострілецької бригади Сухопутних військ РФ , яка влаштувала криваву різанину в Бучі на Київщині . Він присвоїв цій бригаді гвалтівників , мародерів і вбивць найменування ” Гвардійська ” .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *