Ось нарешті правду взнає кожна українська сім’я… Генерал Марченко нарешті розповів, хто здавав координати розміщення військ та пересування техніки на початку широкомасштабного вторгнення рф в Україну

На початку широкомасштабного вторгнення у Миколаєві зрадниками ставали деякі місцеві. Вони здавали за гроші пересування військ, розміщення частин та точні координати. Про це в інтерв’ю Gazeta.ua розповів генерал-майор Дмитро Марченко.

Він керував обороною Миколаєва на початку широкомасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну.

“Ми ловили таких зрадників. Коли почалася оборона Миколаєва, прийняли рішення розкидати всі військові частини по місту.

Буквально на другий день та сторона знала точні координати цих місць. Були навіть такі працівники медичних закладів, які розпитували поранених, які підрозділи де стояли, скільки загиблих, яке мали озброєння. І передавали інформацію.

Росіяни були обізнані щодо переміщення військ по місту. Таких людей виявили спецоргани – ГУР, СБУ, прокуратура. Я брав участь, коли підловили одного керівника районної прокуратури Миколаєва. Ми спеціально змінили паролі, щоб зрозуміти, це він їх передає чи ні. Буквально за пів години ці паролі були переслані в Крим для спецпідрозділу “Вагнера”, – говорить Марченко.

Зрадником може бути як звичайний санітар, так і держслужбовець, наголошує генерал-майор.

“Жодного ідейного чоловіка чи жінки серед них немає. Це все через гроші. Там були зйомні квартири, де залишали гроші. А та людина, що надавала інформацію, забирала їх. Це банальне гниле людське нутро”, – каже Марченко

Оборона Миколаєва почалася 24 лютого. Тоді російські війська атакували область. О 4:58 російська артилерія та авіація почали обстрілювати Кульбакінський аеропорт та порт “Очаків”. близько 3% області окупували збройні сили Російської Федерації. Зокрема під їх контролем опинилося місто Снігурівка та декілька навколишніх сіл.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *