Одразу під час масованої атаки Путін в новорічному зверненні згадав війну в Україні і такого наговорив…Відео

Наговорив Путін аж на 10 хвилин. Розповідав традиційну казку про “складний рік” та важливі кроки до повного суверенітету Росії.

Закиди до Заходу та “страшні неонацисти”

Путін видав низку чергових закидів у бік Заходу. Розказував абсурдні речі, мовляв, західні еліти роками лицемірно заявляли про мирні наміри. Не обійшлось без згадки про так званих “неонацистів”, які, як говорить бункерний, продовжували вести терористичні дії проти Донбасу.

Диктатор у всьому бачить “загрози”. Він звинуватив Захід у прагненні “розколоти Росію”.

Казки про “історичні території РФ”

Згадав Путін і про війну, яку розпочала його держава проти України. Він стверджує, мовляв, окупанти захищають своїх людей на “своїх історичних територіях у нових суб’єктах РФ”.

Путін абсурдно заявив, що Росії оголосили “санкційну війну”. Хоча всі розуміють, що санкції були запроваджені через напад та вбивства мирних українців.

Насамкінець Путін лицемірно подякував учасникам, як він говорить “спецоперації”. Каже, буцімто за новорічними столами звучатимуть тости на їхню честь. Забув згадати, що понад 100 тисяч окупантів вже і тости не почують.

Путіна надихає “боротьба Росії”

Попри розмови про “історичні території”, Путін заговорив, мовляв, гарантії миру та безпеки мають бути надійно забезпечені. Говорить, нібито Росія бореться за справжню незалежність, а її “боротьба” надихає інші держави. Кого насправді надихає “боротьба диктатора”, незрозуміло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *